Informace o nás

Pro všechny nadšence do hudby! Naším úkolem je vás informovat o novinkách ve světě hudby. Na tomto webu tedy najdete všechny hudební novinky, kalendář akcí, nově i naší hitparádu. Doufáme, že se vám bude náš web líbit.

Historie projektu

Naše stránka funguje zhruba rok. Nejprve na stránce https://malafacebookovskahitparada.blog.cz/ a nově zde. Důvod přechodu byl jasný. Na blog se nedala vkládat hitparáda.

 

Na našem předešlém blogu jsme měli celkem slušnou navštěvovanost. Obzvlášť navštěvovaná rubrika byla "Recenze", kde jsme recenzovali nové desky.

 

O prázdninách jsme také rezjeli diváckou anketu "Best of the Year", na které se podílela i stránka Top 50 Singles. Doufáme, že tento projekt brzo zopakujeme.

Naši uživatelé

Nový hudební server založen v únoru roku 2011. Od října roku 2011 byl tento blog přesun na dosavadní stránku mafahi.webnode.cz. Blog je určen pro uživatele, kteří sledují aktuální hudební scénu nebo pro lidi, kteří si chtějí pouze rozšířit obzory a poslechnout si něco jiného, než jen to, co se hraje v rádiích.